Pages Navigation Menu

giełdowy obserwator

Questy eventowe, czyli czym to się je

Questy eventowe, czyli czym to się je

Możliwości przygotowania imprez i wyjazdów integracyjnych jest naprawdę sporo. Jednym z takich pomysłów są questy eventowe. Warto im się zatem nieco przyjrzeć, bo nie wszyscy mogą wiedzieć co, to właściwie jest.

Zatem spiesząc z odpowiedzią na postawione powyżej pytanie, należy wiedzieć, że questing to wariant edukacyjnej gry terenowej. Zazwyczaj nie wymaga ona dodatkowej obsługi. Nadrzędnym celem takiej gry jest przejściu nieoznakowanym szlakiem turystycznym. Trasa jest wyznaczona poprzez różnego rodzaju zagadki i inne formy podpowiedzi. W finale gry mamy możliwość dotarcia do jakiegoś skarbu czy innego kulminacyjnego elementu.

Edukacja poprzez questing

Jak w większość imprez integracyjnych tak też i w tej formie mamy szereg wariantów, które mają na celu nauczyć nas potrzebnych umiejętności. Mają one charakter indywidualny, ale też i bardziej grupowy. Jest to bardzo przyjemna nauka, bo odbywa się w formie zabawy.

Zabawa to jest to!

Jak to zostało wspomniane questy eventowe, mają też charakter rozrywkowy. Jest to forma zabawy dla osób w różnym wieku. Zatem wszyscy powinni czuć się zadowoleni.

Emocje

Nie można zapomnieć też i o tym, że tego typu questy eventowe to potężna dawka emocji, co może być potem wspomniane miło nie tylko na spotkaniach w pracy.

Chcąc zafundować swoim pracownikom tego rodzaju wrażenia, powinniśmy uprzednio zapoznać się z ofertami firm zajmujących się organizacją eventów i imprez integracyjnych. Dzięki przemyślanej selekcji nasi pracownicy powinni wynieść z tego naprawdę dużo.